Ga direct naar


De Groot & Visser bouwt mee aan ambities van Erasmus MC

dinsdag 17 november 2009

Op 16 oktober is gestart met een drastische verbouwing van het Erasmus Medisch Centrum MC-Daniel den Hoed in Rotterdam. Het grootste universitair medisch centrum van Nederland ondergaat een operatie die maar liefst acht jaar zal duren. In deze tijd worden het ziekenhuis, het kinderziekenhuis, het onderwijscentrum en het Thoraxcentrum vernieuwd. Een belangrijke rol hierin is weggelegd voor gevelspecialist De Groot & Visser.

De Groot & Visser levert en plaatst maar liefst ca. 2500 stuks zonweringen en ca. 10.000 m² gevels. Materialen die garant staan voor zeer stijlvolle en energiebesparende gevels, die de kwaliteit van het binnenklimaat aanzienlijk verbeteren. Een gezonde eigenschap die ten goede komt aan de patiënten. Daarmee helpt De Groot & Visser mee aan het verwezenlijken van een grote ambitie van het EMC. Het centrum wil de komende vijf jaar uitgroeien tot één van de beste medische instituten in de wereld.

Krachtige samenwerking van gerenommeerde partijen
De Groot & Visser heeft het werk na aanbesteding gekregen en ontmoet enkele bekenden tijdens de verbouwing. De gevelspecialist heeft al eerder met succes samengewerkt met de architect EGM en aannemers Ballast Nedam en BAM. Daarnaast conformeert De Groot & Visser zich, net als de bouwcombinatie, aan de principes van lean bouwen. De tastbare resultaten van de samenwerking vindt u op www.nieuwbouwerasmusmc.nl. Hier worden in woord en beeld de laatste ontwikkelingen rondom het grootschalige project bijgehouden.

De Groot & Visser heeft kijk op duurzaamheid
De Groot & Visser is een van Nederlands grootste gevelspecialisten. Dit is te danken aan de sterke visie op aluminium gevels waarbij ontwerp, comfort en kwaliteit centraal staan en duurzaamheid een absolute voorwaarde is. Om dit te bereiken heeft De Groot & Visser alle mogelijkheden voorhanden, van zonwering en solar tot automatisering.

Tags
De Groot & Visser
Projecten

«Terug


Nieuwsbrief?

Lees onze laatste uitgave!

Wilt u automatisch onze nieuwsbrief ontvangen?
Schrijf u dan hier in.

SLIM bouwen met het AOF-systeem

De Groot & Visser heeft met de All in One Façade, kortweg AOF, een bijzonder duurzaam gevelsysteem ontwikkeld waarin de duurzame panelen van Kingspan worden toegepast. Het AOF-systeem is een Pui Vliesgevel Element (PVE) en combineert het beste van twee typen gevelsystemen: puien en vliesgevels.
Lees hier alle ins en outs.




Hoofdnavigatie


Snelkoppelingen